UWAGA! Dołącz do nowej grupy Lidzbark - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Rowerzysta z obrażeniami twarzy wymagał pomocy policji i pogotowia


W niedawnym zdarzeniu, policjanci z Olsztyna udzielili niezbędnej pomocy rowerzyście, który odniósł obrażenia w wyniku upadku. Mężczyzna, będący pod wpływem alkoholu, zerwał się na skrzyżowaniu ulicy. W związku z odniesionymi ranami, konieczne było wezwanie pogotowia, które przetransportowało go do szpitala.

W środę, podczas pełnienia służby w powiecie działdowskim, patrol z Oddziału Prewencji z Olsztyna został wezwany do interwencji w Iłowie – Osadzie. Na miejscu policjanci zauważyli 46-letniego mężczyznę, który przewrócił się na rowerze, doznając poważnych obrażeń twarzy. Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do udzielania mu pierwszej pomocy przedmedycznej, podjęli działania mające na celu zatamowanie krwawienia.

Na miejsce szybko przybył zespół ratownictwa medycznego. Po zbadaniu stanu mężczyzny, okazało się, że ma on ponad 2 promile alkoholu w organizmie, co znacznie wpływało na jego zdolność do samodzielnego funkcjonowania. Ostatecznie, w oparciu o decyzję medyków, został on przewieziony do szpitala w celu dalszego leczenia, mając na uwadze jego liczne obrażenia.

Źródło: Policja Lidzbark


Oceń: Rowerzysta z obrażeniami twarzy wymagał pomocy policji i pogotowia

Średnia ocena:4.62 Liczba ocen:9


Zobacz Także