UWAGA! Dołącz do nowej grupy Lidzbark - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Praktyczne szkolenie słuchaczy Akademii Policji w Działdowie

Joanna Idczak

Joanna Idczak


W miniony poniedziałek, w powiecie działdowskim, odbyły się wspólne służby młodych słuchaczy Akademii Policji w Szczytnie z doświadczonymi funkcjonariuszami. Uczestnicy mieli okazję zaobserwować realia codziennej pracy w policji oraz zastosować zdobytą wiedzę teoretyczną w praktycznych sytuacjach. Takie doświadczenie jest niezwykle cenne, ponieważ pozwala zrozumieć specyfikę służby i różnorodność obowiązków policjantów. Służby miały na celu nie tylko naukę, ale również weryfikację wyobrażeń młodych adeptów o pracy w Policji.

Podczas sesji praktycznych, kursanci uczestniczyli w różnorodnych zadaniach, obejmujących zarówno patrole prewencyjne, jak i działania w pionie kryminalnym. Młodzi policjanci mieli możliwość pracy z patrolem prewencji oraz z jednostką ruchu drogowego. Tak szeroki wachlarz obowiązków pozwolił im na zdobycie wszechstronnych umiejętności i lepsze zrozumienie specyfiki różnych rodzajów służby policyjnej.

Wspólna służba z bardziej doświadczonymi kolegami stanowi istotny element szkolenia, pozwalając na bezpośredni kontakt z praktycznymi aspektami pracy w Policji. Kursanci z Akademii Policji zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także nieocenione doświadczenie, które jest niezbędne dla prawidłowego pełnienia obowiązków służbowych w przyszłości. Wizyta w Działdowie była częścią ich szkoleń, które odbywają się w jednostkach garnizonu warmińsko-mazurskiego.

Źródło: Policja Lidzbark


Oceń: Praktyczne szkolenie słuchaczy Akademii Policji w Działdowie

Średnia ocena:4.91 Liczba ocen:24


Zobacz Także